Pēc hakeru uzbrukuma Sony draud Twitter ar tiesas procesu

0 komentāri

ASV studija Sony Pictures piedraudējusi iesūdzēt tiesā mikroblogu vietni Twitter, ja vien tā neizņems materiālus, kas nozagti no studijas datoriem un publicēti sociālajā tīklā.

Šis ir tikai viens no procesiem, kas aizsākās pēc filmu studijas datoru uzlaušanas, kurā ASV valdība vaino Ziemeļkoreju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā jau ziņots, hakeru grupa Guardians of Peace (Miera sargātāji) veica vērienīgu uzbrukumu Sony datorsistēmai, kā arī draudēja ar vardarbību, ja filma, kurā izsmiets Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns, tiktu izrādīta. Reaģējot uz draudiem, filmas pirmizrāde tika atsaukta.

Hakeri iznīcināja vairākus Sony datoros atrodamos failus un publicēja sensitīvu un dažkārt apkaunojošu uzņēmuma informāciju, sākot no algu sarakstiem un beidzot ar e-pastiem, kuros vadošie darbinieki šķendējas par studijas zvaigznēm.

Atsevišķi materiāli tagad ir publicēti Twitter, norādīja Sony Pictures Entertainment (SPE) advokāts Deivids Bojess, kurš 22.decembrī Twitter advokātam pieprasījis materiālus dzēst.

“Kāds, kurš izmanto lietotājvārdu @bikinrobotarmy, savā Twitter profilā publisko SPE nozagtos dokumentus un informāciju,” vēstulē, kas publicēta tīmekļa vietnē Scribd, raksta Bojess.

Vēstulē advokāts arī lūdzis šo Twitter profilu slēgt.

Gadījumā, ja uzņēmums atteiksies izpildīt šo lūgumu, SPE nebūs citas izvēles, kā vainot Twitter par visiem zaudējumiem, kas radīsies, izmantojot vai izplatot [nozagtos materiālus], uzsver Bojess.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas