Pasaules attīstītās valstis brīdina par kiberuzbrukumu draudiem

0 komentāri

Kiberuzbrukumi ir viens no galvenajiem draudiem energoresursu piegādēm, otrdien Hamburgā secinājuši G7 valstu enerģētikas ministri.

Kiberuzbrukumi energoapgādes sistēmām kļūst arvien sarežģītāki un provokatīvāki, norādīts ministru kopīgajā paziņojumā, kas nonācis ziņu aģentūras DPA rīcībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paziņojumā teikts, ka G7 valstu – ASV, Kanādas, Japānas, Lielbritānijas, Francijas, Vācijas un Itālijas – ministri plāno strādāt pie vispusīgas risku analīzes un veidiem, kā pasargāt globālo enerģētikas infrastruktūru no kiberriskiem.

Enerģētikas ministri arī apsprieda, kā mazināt Eiropas atkarību no Krievijas enerģijas resursiem, vēsta DPA.

Ministru sarunas ir daļa no jūnijā gaidāmā G7 samita Vācijā.

G7 ir gadskārtējs forums, ko dažādu jautājumu apspriešanai un sadarbībai izveidojušas pasaules lielākās industriāli attīstītās valstis – Kanāda, Francija, Vācija, Itālija, Japāna, Apvienotā Karaliste un ASV. Iepriekš arī Krievija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas