Pasaulē populārā iepazīšanās aplikācija Tinder aicinās kļūt par orgānu donoriem

0 komentāri

Pasaulē populārā iepazīšanās aplikācija Tinder turpmāk sadarbosies ar Apvienotās Karalistes Nacionālo veselības dienestu, lai jaunu cilvēku vidū popularizētu orgānu ziedošanu.

Aplikācijas lietotājiem piedāvās iespēju kļūt par orgānu donoriem. Turklāt, lai par to uzzinātu arī iespējamās otrās pusītes – paziņojumu, ka cilvēks kļuvis par donoru, varēs parādīt arī viņa profilā.

Tinder pārstāvji jauno iespēju vērtē kā lielisku veidu, kā pārliecināties par iespējamā partnera labajiem nodomiem.

Reģistrēšanās, lai paziņotu par nodomu kļūtu par donoru, aizņemot vien dažas minūtes, un iniciatīvas autori cer, ka tā palīdzēs glābt vairākus simtus cilvēku, kuriem steidzami nepieciešami orgānu transplanti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas