Padomi, kā ”atdzīvināt” tālruni, kas kļuvis lēns

0 komentāri

Pat tikko iegādāts mobilais tālrunis vien pēc dažām lietošanas nedēļām var sākt darboties lēnāk. Lūk, ieteikumi, ko iesākt, lai ierīce atkal strādātu tikpat ātri, kā iepriekš.

Vērtīgi padomi, kā rīkoties gadījumā, ja tālrunis kļuvis lēns:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
  • Pārstartējiet telefonu, kas nozīmē pilnībā to izslēgt un ieslēgt. Viedtālrunis – tas ir neliels dators, kam ik pa laikam nepieciešama pārstartēšana. Vēlams, ne retāk kā reizi nedēļā.
  • Izdzēsiet nevajadzīgās lietotnes jeb aplikācijas. Telefons darbojas lēni, ja tā atmiņa ir pilna. Izdzēsiet lietotnes, kuras neizmantojat, kā arī pārvietojiet foto un video failus no telefona uz datoru, mākoni vai ārējo cieto disku.
  • Attīriet telefonu no vīrusiem, kuri labākajā gadījumā vien palēnina telefona darbību, bet sliktākajā – zog jūsu privāto informāciju.
  • Atjauniniet telefona operētājsistēmu – tas uzlabos iekārtas drošību un bieži vien arī tās darbības ātrumu.
  • Jauns sākums. Ja iepriekš minētie ieteikumi nepalīdz, tālruni iespējams pilnībā attīrīt, atjaunojot sākotnējos iestatījumus. Pirms visa telefona satura izdzēšanas, pārliecinieties, ka viss nepieciešamais ir saglabāts – kontakti, foto, video, faili utt.
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas