Nozares eksperti: kas būs Latvijas start-up nākotne?

0 komentāri

Latvijas jauno tehnoloģiju uzņēmumu jeb start-up nākotne slēpjas atslēgvārdos ”bizness biznesam”(B2B), ”dzelžu” (”hardware”) ražošana, dizains un piedāvājums pasaules resursu taupīšanai, portālam SKATIES atzina liela daļa aptaujāto Latvijas start-up ekspertu.

Portāls SKATIES jautāja ekspertiem un start-up vides pārstāvjiem Latvijā – kādi būs Latvijas start-up attīstības virzieni tuvākajā nākotnē un kuriem no šiem virzieniem ir lielākais attīstības potenciāls?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd viens no “karstākajiem” attīstības virzieniem ir ražošana – tā ir kļuvusi lētāka, pieejamāka un saprotamāka, uzskata ”Draugiem.lv” pārstāvis Jānis Palkavnieks.  Ja ”web” tirgus patlaban ir gandrīz piesātināts, tad sīkrīku jeb ”gadžetu” ražošanā ir daudz brīvu vietu, viņš skaidro. Tikmēr ”Snapevent” izveidotājs Zigmārs Rozentāls ir pretējās domās – kaut arī pasaulē nesen ir parādījušies daži “dzelžu” ražošanas veiksmes piemēri, kā ”Nest” un ”Oculus”, mūsdienu globālā ekonomika nav labvēlīga fizisku produktu ražošanas start-up. ”Jebkurš ”dzelžu” start-up nozīmē lielāku risku un desmit reizes lielāku nepieciešamo kapitālu,” norādīja foto piezīmju lietojumprogrammas “Snapevent” izveidotājs Z. Rozentāls.

Latvijas start-up vides ekspertu viedokļus uzziniet, aplūkojot pievienoto galeriju!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas