Novecojušais ”MSN Messenger” oficiāli ”aizvadīts mūžībā”

0 komentāri

Tehnoloģiju milzis ”Microsoft” oficiāli noslēdzis ”Windows Live Messenger”, kas iepriekš bija pazīstams ar nosaukumu ”MSN Messenger”, pastāvēšanu.

Lielākajā daļā ”Microsoft” tirgu “Windows Live Messenger” jeb ”MSN Messenger” nebija pieejams jau labu laiku, taču līdz šim to vēl varēja izmantot Ķīnā. Sākot no aizvadītās darba nedēļas beigām, kompānija sāka brīdināt savus Ķīnas klientus par ”MSN Messenger” slēgšanu. Līdzīgi kā citās valstīs jau vairāk nekā pirms gada, Ķīnas iedzīvotāji tika brīdināti pāris mēnešu laikā – līdz 31. oktobrim – pāriet uz ”Skype” izmantošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par plāniem atteikties no novecojušā saziņas rīka ”Microsoft” ziņoja jau pērnā gada janvārī. Šāds lēmums tika pieņemts saistībā ar komunikāciju rīka ”Skype” iegādi, kas notika 2011. gada oktobrī un ”Microsoft” izmaksāja 8,5 miljardus ASV dolāru.

”MSN Messenger” savu debiju piedzīvoja 1999. gadā. Šī rīka sākotnējā pamatfunkcija bija teksta ziņojumu sūtīšana. Laika gaitā tai tika pievienota arī iespēja saņemt un nosūtīt fotoattēlus, veikt videozvanus, kā arī spēlēt spēles. 2009. gadā šo rīku aktīvi izmantoja aptuveni 330 miljoni lietotāju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas