Nordea banka izveido maratona aplikāciju

0 komentāri

Līdz ar Nordea bankas organizētajiem Lattelecom Rīgas maratona koptreniņiem Mežaparkā, kas šogad notiek Nordea Finanšu fitnesa programmā, banka izveidojusi īpašu aplikāciju, aicinot entuziastus “izskriet” maratona koptreniņus, informē banka.

Aplikācija pieejama saitē skrien.nordea.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz 17. maijam ikviens aicināts aizpildīt jeb “izskriet” maratona koptreniņus īpašajā Nordea aplikācijā, noteikt savu finansiālo formu un saņemt tās novērtējumu. Piecas nedēļas līdz 17.maijam notiks izloze, kurā katras nedēļas 20 labāko rezultātu ieguvēji piedalīsies izlozē par DCH sporta studijas abonementu 50 eiro vērtībā.

Svētdienas treniņi Mežaparkā notiek jau astoto gadu, un šosezon pirmo reizi sadarbībā ar Nordea Finanšu fitnesa programmu, tādējādi skrējēju komūnai cenšoties simboliski demonstrēt paralēles starp fizisko un finanšu fitnesu.

Nordea Finanšu fitnesa treneri skaidros, kā novērtēt savu “finanšu muskulatūru” un uzturēt sevi labā finansiālajā formā. Savukārt Sporta laboratorijas sporta ārsti un treneri konsultēs un palīdzēs ikvienam kļūt aktīvam, apgūt tipiskākos iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumus, kā arī stiprināt muskulatūru un izvairīties no nevēlamām traumām.

Treniņa dalībnieki Mežaparkā tiks aicināti pulcēties katru svētdienu līdz 17. maijam plkst. 10 pie ieejas Mežaparkā, netālu no ieejas Rīgas Zooloģiskajā dārzā. 10. maija treniņš, kā jau ierasts, būs kā nosacīts ģenerālmēģinājums maratona dienai Krastmalā. Pēdējais simboliskais sagatavošanās treniņš notiks sestdien, 16. maijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas