Nintendo radīs videospēles viedtālruņiem

0 komentāri

Japānas videospēļu kompānija Nintendo Co. otrdien paziņoja, ka sadarbosies ar mobilo spēļu izstrādātāju DeNA, lai radītu spēles viedtelefoniem.

Nintendo norādīja, ka plāno par 22 miljardiem jenu (171,9 miljoniem eiro) iegādāties 10% DeNA akciju, abiem uzņēmumiem paredzot izstrādāt spēles, pamatojoties uz vairākiem populāriem Nintendo radītajiem tēliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nintendo pavēstīja, ka abi uzņēmumi šogad tirgū laidīs vismaz vienu viedtelefoniem un planšetdatoriem paredzētu videospēli, un šī sadarbība palīdzēs radīt jaunu klientu bāzi.

Tāpat Nintendo un DeNA iecerējuši izveidot tiešsaistes spēlētāju pakalpojumu, kam būs iespējams piekļūt ar mobilo ierīču palīdzību.

Kā ziņots, Nintendo šā biznesa gada pirmajos deviņos mēnešos, kas noslēdzās decembrī, strādāja ar 59,5 miljardu jenu tīro peļņu, un tas ir sešas reizes vairāk salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pirms gada.

Peļņas pieaugumu galvenokārt nodrošinājis Japānas jenas vērtības kritums, kas kompensējis pārdošanas apjoma samazināšanos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas