Nike Riga Run plāno katru skrējēju apgādāt ar savu QR kodu

0 komentāri

Nike Riga Run treniņu dalībnieku reģistrācijai izstrādāta īpaša lietojumprogramma, kuras mērķis ir nodrošināt ātru regulāro treniņu dalībnieku reģistrāciju, ar iespēju dalībniekiem sekot līdzi apmeklējumu progresam.

Savukārt skrējiena organizatoriem šī lietotne ļaus pārskatāmi iegūt statistiku par treniņu apmeklējumu un veikt citas administratīvas funkcijas, kas saistītas ar treniņiem.

Nike Riga Run treniņu dalībniekiem jāizveido profils Tieto Latvia izstrādātajā mājaslapā nrr.lv, lai saņemtu individuālu QR kodu – treniņos kods tiek noskenēts ar viedtālruni, un dalībnieks ir reģistrēts treniņam.

Organizatoriem ir iespēja saņemt tūlītējus datus par treniņu apmeklētību, izveidot treniņu kalendāru, nodrošināt dalībnieku reģistrāciju, izmantojot gan viedtālruņus, gan datu bāzi.

Kopš regulāro treniņu sezonas atklāšanas maijā, portālā nrr.lv profilus izveidojuši vairāk kā 1,8 tūkstoši lietotāju.

Treniņa vidējais apmeklētāju skaits ir 430 dalībnieki Mežaparkā un vidēji 219 dalībnieki Uzvaras parkā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas