Ņem vērā! Tagad telefonsarunas, ceļojot Eiropā, ir lētākas!

1 komentārs

No sestdienas, 30. aprīļa, mobilā tālruņa lietošana, aizbraucot uz citām Eiropas valstīm, izmaksās krietni lētāk.

Saskaņā ar Eiropas Savienībā pieņemto regulējumu no šodienas mobilajiem operatoriem tiek ierobežots uzcenojums. Salīdzinot ar tarifu, ko telefona lietotājs maksā mītnes zemē, balss zvaniem viesabonēšanas uzcenojums nedrīkstēs pārsniegt 5 eiro centus minūtē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāds pats maksimālais uzcenojums ir par megabaitu mobilā interneta, savukārt īsziņas nosūtīšana drīkstēs maksāt tikai divus eiro centus dārgāk.

Turklāt šāds uzcenojums drīkstēs būt tikai pārejas periodā, kas ilgs līdz 15. jūnijam. Pēc tam telekomunikāciju uzņēmumiem būs aizliegts piemērot viesabonēšanas tarifus vispār.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Suslis
    0

    Suslis

    Kā tas saprotams?? Pēc 15.jūnija Pe eirosavienību tas pats tarifs kā šeit pa Latviju

    01.05.2016 19:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas