NASA sper soli tuvāk tam, lai nogādātu cilvēkus uz Marsa

0 komentāri

Sperot soli tuvāk vērienīgai Marsa izpētei, ASV Nacionālā Aeronautikas un kosmosa pārvalde NASA šodien izmēģinājuma lidojumā nosūtīs lidaparātu, kas nākotnē varētu palīdzēt uz planētu nogādāt kravas un pētniekus.

Lidaparāts ir ar hēlija gāzi piepūšama ierīce diska formā, kas kosmosa kuģa bremzēšanai izmanto atmosfēras radīto aerodinamisko pretestību. Sistēmas galvenā priekšrocība ir tās veiktspēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Šī jaunā tehnoloģija uz Marsa spēs nogādāt vismaz piecas tonnas smagu kravu un aptuveni 30 pētniekus. Tas ir ļoti svarīgi nākotnes Marsa misijai,” saka Misijas vadošais pētnieks Stīvs Skvairs

NASA norāda, ka šis būs ļoti svarīgs solis, lai sagatavotu pirmo cilvēku ceļojumu uz Marsu – to plānots īstenot 2030. gadā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas