Nākotne ir iestājusies – telefona ekrāns projicējas uz rokas

7 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Laiks, kad futūristiskas kinofilmas vēstīja par nākotnes saziņas iekārtām, kuru displejs parādās filmu varoņiem uz rokām, šķiet, ir pienācis. Vismaz tā var secināt, iepazīstoties ar Cicret Bracelet – aproci, kas uz rokas projicē viedtālruņa vai planšetes ekrānu, ar kuru var darboties tieši tāpat kā ar ierīci.

Cicret Bracelet iepazīšanās video redzams, ka to var lietot, piemēram esot vannā. Strauji pakustinot delnu, aproce ieslēdzas un uz rokas parādās no tās projicēts tālruņa ekrāna attēls. Turklāt  ar to var darboties – rakstīt īsziņas, skatīt internetu – visas tās pašas darbības, kas veicamas ar viedtālruni. Kā noprotams, šī iespēja ir panākta ar mikroskopisku projektoru, kas ir iebūvēts aprocē un dažiem kustību sensoriem, kas  uztver darbošanos ar projicēto ekrānu. Vairāk skaties video.

7 komentāri

TOP komentāri

 • Andris Poliks ♂
  0

  Andris Poliks ♂

  drīz arī digitāli padi**t varēs neizkāpjot no gultas :D :D

  23.03.2015 11:36

 • kadastarpiba
  0

  kadastarpiba

  esmu jauna sieviete, un padomju laikus neesmu piedziivojusi, taakaa lumpenis esi tu pats - re .. un šā vai tā tas ir ritigs stulbums un ;loti ceru ka tas neināks mūsu dzīvēs. cilvēki tā jau ir izlaidušies slinkumā līdz vājprātam, darīt neko negrib tikai spaida savus telefonus.

  30.12.2014 21:17

 • re
  0

  re

  Padomju lumpenis nespēj iedzīvoties civilizētā sabiedrībā.

  30.12.2014 19:42

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas