Jauna aplikācija Zaķiem.lv palīdzēs bezbiļetniekiem mukt no biļešu kontroles

10 komentāri

”Mūc pats un palīdzi aizmukt citiem!” – ar šādu saukli pēc viena brauciena biļetes cenas celšanas Rīgas sabiedriskajā transportā līdz 1,15 eiro entuziasti izveidojuši jaunu aplikāciju Zaķiem.lv, kura informē par biļešu kontroles atrašanās vietām.

Aplikācijā Zaķiem.lv, kas pieejama iOS un Android operētājsistēmas ierīcēs, var aplūkot biļešu kontroles vietas Rīgā, kā arī pašam iespējams pievienot kontrolieru lokācijas vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Norādot biļešu kontroles atrašanās vietu Rīgas kartē, bezbiļetnieks vai labvēlis, kurš nopircis biļeti, vai arī gluži vienkāršs ”aculiecinieks” tāpat var pievienot informāciju arī par to, vai biļešu kontroli pavada policijas ekipāža.

Tikmēr satraucošā video Zaķiem.lv Facebook vietnē Rīgas satiksmes tiek nodots skaidrs ziņojums – šī aplikācija ”ir tikai sākums”. Par baltu un pūkainu zaķi pārģērbies cilvēks dedzina Rīgas satiksmes e-talonus, uz sienām zīmē grafiti ar garauša attēlu, kā arī ”iestājas pret pastāvošo sistēmu un cenu kāpumu attiecībā pret algām”.

Jaunās aplikācijas Facebook lapai 12 stundu laikā kopš tās aktivitāšu sākšanas seko teju 600 cilvēku.

Skaties video!

10 komentāri

TOP komentāri

 • zaķis
  +1

  zaķis

  Malači, un arī kontrolei vajadzētu atbalstīt cilvēkus , no sākuma minimālo algu uz pusi palielināt un tad biļetes.

  02.02.2015 15:03

 • vivi
  +1

  vivi

  ģeniāli :D no katras bezizejas var atrast izeju, tik jākustina smadzenes :D

  02.02.2015 12:31

 • līga
  +1

  līga

  Ušakova kungam vajadzētu braukt katru dienu !pa 1,15 nevis pa Rīdzenieku nodokļiem! Rīdzinieki kur jums ir tā saliedētibā!visiem kopā ir spēks!iziet uz ielām un neatbalstītu Rīgas satiksmi!

  02.02.2015 12:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas