Microsoft: Windows 10 vasarā iznāks 190 valstīs un 111 valodās

0 komentāri

ASV informācijas tehnoloģiju uzņēmums Microsoft paziņojis, ka jaunākā operētājsistēmas versija Windows 10 šajā vasarā nonāks tirdzniecībā 190 valstīs un tiks piedāvāta 111 valodās.

Microsoft gan vēl nav nosaucis konkrētu datumu, kad tirgū tiks laista Windows 10 operētājsistēma, kas piedāvās labāko risinājumu planšetdatoriem un viedtelefoniem, kā arī portatīvajiem un galda datoriem.

Tāpat uzņēmums norāda, ka jaunā operētājsistēma piedāvās versijas, kuras būs iespējams izmantot dažādās internetam pieslēgtās ierīcēs, tostarp bankomātos.

Microsoft arī sadarbojas ar Ķīnas viedtelefonu ražotāju Xiaomi, lai pārbaudītu Windows 10 uzņēmuma ražotājās ierīcēs.

Kompānija otrdienas vakarā arī pavēstīja, ka Windows 10 nodrošinās iespēju lietotājiem pierakstīties ierīcēs bez paroles, bet, izmantojot biometriju, tostarp sejas atpazīšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas