“Microsoft” atliek “Xbox” izlaišanu Ķīnā

0 komentāri

ASV informācijas tehnoloģiju uzņēmums “Microsoft” atlicis spēļu konsoles “Xbox” izdošanu Ķīnā, kas esot “vēsturisks notikums”. Bija iecerēts, ka otrdien konsole nonāks pārdošanā Ķīnā pirmo reizi pēc 14 gadus ilguša aizlieguma. Kompānija neieslīga paskaidrojumos par atlikšanas iemeslu, tikai norādīja, ka vajagot vairāk laika.

“Microsoft” sola, ka populārā spēļu konsole tikšot izdota Ķīnā līdz gada beigām.

“Par spīti panāktajam progresam mums nepieciešams vēl nedaudz laika, lai mūsu potenciālajiem faniem Ķīnā piedāvātu labāko iespējamo pieredzi,” teikts “Microsoft” oficiālajā blogā.

“”Xbox One” izlaišana būs vēsturisks notikums spēļu mīļotāju un ģimeņu dzīvē,” uzsvērts paziņojumā. “”Microsoft” un “BesTV” atklās pirmo tāda veida konsoli Ķīnā.”

Jūlijā “Xbox One” tika pieteikta kā pirmā Ķīnā pieejamā spēļu konsole kopš 2000.gada. Tagad Ķīnas valdība atļāvusi ārvalstu firmām ražot konsoles Šanhajas brīvās tirdzniecības zonā pārdošanai vietējā tirgū.

“Microsoft” sāncensis “Sony”, kas ražo spēļu konsoli “PlayStation”, decembrī brīvās tirdzniecības zonā sāks sadarbību ar vietējām kompānijām, lai palaistu Ķīnas tirgū savu produktu.

Aģentūra AFP vēsta, ka “Microsoft” draudot pārbaude par “monopolistiskām darbībām” saistībā ar operētājsistēmu “Windows” un “Office” programmatūru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas