LMT ”iPhone 6” sāks tirgot pēc dažām nedēļām par 699 eiro

0 komentāri

Oficiālais ”Apple” ”iPhone” viedtālruņu izplatītājs Latvijā ”Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) jaunos ”iPhone 6”un ”iPhone 6 Plus” sāks tirgot dažu tuvāko nedēļu laikā. ”iPhone 6”cena būšot no 699 eiro, ziņo “Kursors.lv”.

”iPhone 6 Plus” cena netiek izpausta, taču, pēc ekspertu domām, šī ierīce maksās par aptuveni simts eiro vairāk nekā ”iPhone 6”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Būtisku cenu samazinājumu sagaidīs arī ”iPhone 5c”, kas līdz ar ”iPhone 6” tirdzniecības uzsākšanu maksās 399 eiro. Pagaidām nav informācijas vai un kādu cenu samazinājumu sagaida ”iPhone 5s”.

Uzņēmums a/s “Capital” sāka “Apple” jaunākās paaudzes ierīces “iPhone 6″ un “Apple iPhone 6 Plus”tirgot 24. septembrī. Pirmo modeļu cena, iegādājoties ierīces uzreiz, būs, sākot no 999 eiro. Ierīču tirdzniecību uzsākusi arī kompānja ”Tele2″. Sākotnēji “Tele2” piedāvā “iPhone 6” ar 16 gigabaitu iebūvēto atmiņu pelēkā, sudraba un zelta krāsā, izvēloties iegādāties nomaksā vai uzreiz par pilno cenu 999 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas