Lietojumprogramma, no kuras zvanot “ātrie” redz cietušā atrašanās vietu, guvusi atzinību

0 komentāri

Lietojumprogramma HealthPoint, ko izmanto “ātrā palīdzība” un kas uzreiz nosaka zvanītāja atrašanās vietu, iemantojusi 10 tūkstošus lietotāju.

“Ātrajā palīdzībā” saka, ka šīs aplikācijas izmantošana ir viens no veidiem, kā noteikt zvanītāja atrašanās vietu, un šī lietotne būtiski atvieglo mediķu darbu. Līdz šim aplikāciju ar nosaukumu HealthPoint savos viedtālruņos lejupielādējuši gandrīz 10 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visvairāk HealthPoint lejupielādēta gada sākumā, kā arī laika posmā ap Līgosvētkiem.

Visbiežāk cilvēki izmanto šo aplikāciju situācijās, kad viņi atrodas nepazīstamā vietā, piemēram, svešā pilsētā vai mazapdzīvotā vietā, kur orientieri nav viegli nosaucami, stāsta NMPD pārstāve Ilze Bukša.

NMPD diennaktī saņem apmēram 2000 zvanu, tādēļ atsevišķas statistikas par to, cik cilvēku “ātrajai palīdzībai” ir piezvanījuši, izmantojot šo lietojumprogrammu, neviens neuzskaita.

HealthPoint ir pieejama bez maksas un darbojas visā Latvijā. To izstrādājusi kompānija SIA Meditec.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas