Lerijs Elisons pamet ”Oracle” vadītāja amatu

0 komentāri

Pēc 37 gadu ilgas programmatūru izstrādes kompānijas ”Oracle” vadīšanas tās līdzdibinātājs Lerijs Peidžs (Larry Page), kurš ik gadu ieņem augstas vietas pasaulē bagātāko cilvēku topos, pamet kompānijas izpilddirektora amatu.

Viņa vietā amatā stāsies Marks Hurds (Mark Hurd) un Safta Catzs (Safra Catz), kas turpmāk divatā dalīs kompānijas izpilddrektora pienākumus.

”Oracle” pārstāvji tāpat paziņojuši, ka L. Elisons pārņems kompānijas tehnoloģiju vadītāja amatu, kā arī būs ”Oracle” direktoru valdes vadītājs.

70 gadus vecais L. Elisons pašlaik ir piektais turīgākais cilvēks pasaulē, un viņa bagātība tiek lēsta 50 miljardu ASV dolāru apjomā. “Oracle” līdzdibinātājs arī zina, kā ar vērienu tērēt savus miljardus, piemēram, pirms diviem gadiem viņš iegādājās vienas no Havaju salām – Lainai – 98% kapitāldaļu. Tika lēsts, ka šī darījuma vērtība ir 300 miljoni ASV dolāru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas