Latvijas sociālais tīkls “ask.fm” pārdots ASV investoram

0 komentāri

ASV investors IAC iegādājies Latvijā izveidoto sociālo tīklu “Ask.fm”.  ASV investors solījis “ieguldīt miljonus”  tīkla attīstībā un drošības pasākumu pastiprināšanā.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, par 60% “Ask.fm” daļu īpašnieku ir kļuvis Nīderlandē reģistrēts uzņēmums “IAC Search Europe B.V.”, kas pieder plašam digitālo mediju koncernam “IAC”. Šis Ņujorkā bāzētais uzņēmums dibināts 1995. gadā, un to patlaban vada Berijs Dillers, kurš iepriekš bijis “Paramount pictures”, “Fox Broadcasting” un “USA Broadcasting” vadītājs. Darījuma summa netiek izpausta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

2010.gadā izveidoto un Latvijā bāzēto vietni “Ask.fm” reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz 100 miljonus, bet ikdienā apmeklē aptuveni 13,2 miljoni lietotāju. Tā ir devītā populārākā sociālās saziņas vietne pasaulē, liecina interneta statistikas uzņēmuma “comScore” jūnijā publicētie dati.

“Ask.fm” īpašnieki līdz šim bija Oskars Liepiņš, Marks Terebins, Iļja Terebins, Valērijs Vešņakovs, Klāvs Sinka un investīciju aģentūra “RubyLight Technology Limited”, kam pieder arī tādas pazīstamas lapas kā “One.lt” un “Odnoklassniki.ru”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas