Latvijas mobilo aplikāciju izstrādātāji turpmāk varēs tirgot savus produktus Google Play Store

0 komentāri

Latvijas mobilo lietojumprogrammu izstrādātāji turpmāk varēs savas aplikācijas piedāvāt tirdzniecībā Google Play Store sistēmā, interneta gigantam Google paplašinot sarakstu ar valstīm, no kurām iespējams reģistrēties kā aplikāciju tirgotājam, vēsta Android Central.

Google Play Store tirgotāja kontu maksas mobilo aplikāciju izplatīšanai turpmāk varēs reģistrēt vēl no 12 valstīm – Bahreinas, Bolīvijas, Bulgārijas, Kipras, Dominikānas Republikas, Igaunijas, Hondurasas, Jamaikas, Latvijas, Lietuvas, Maltas un Panamas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā tirgotāja kontu atļauts reģistrēt no 74 valstīm, savukārt lietojumprogrammu izstrādātāji var reģistrēties kopumā no 152 valstīm.

Tirgotāja konts sistēmā Play Store ļauj izstrādātājiem savas lietojumprogrammas piedāvāt par maksu, savukārt bez reģistrēta tirgotāja konta izstrādātāji mobilās aplikācijas var piedāvāt tikai bez maksas un pelnīt ar reklāmu izvietošanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas