Latvijas IT uzņēmums ”Mikrotīkls” pērn nopelnījis 23,6 miljonus eiro

0 komentāri

Datu komunikāciju sistēmu izveidošanas un pakalpojumu sniegšanas uzņēmuma SIA ”Mikrotīkls” apgrozījums pērn sasniedzis 103,4 miljonus eiro, savukārt gada peļņa veidoja 23,6 tūkstošus eiro, liecina ”Lursoft” dati.

Kompānijas apgrozījums pērn, salīdzinot ar 2012. gadu, ir palielinājies par 29%. Tajā pašā laikā par 47% pieaugušas ražošanas izmaksas.

Kā norāda uzņēmuma vadība, pērn SIA ”Mikrotīkls” pasaules tirgum 2013. gadā piedāvāja maršrutēšanas iekārtu, kas ir jaudīgākā Latvijā ražotā datu mašīna.

50% SIA ”Mikrotīkls” kapitāldaļu īpašnieks un tehniskais direktors ir Arnis Riekstiņš, kurš ieņem pelnošākā uzņēmēja titulu žurnāla ”Kapitāls” veidotajā topā. Otrs uzņēmuma kapitāldaļu īpašnieks un uzņēmuma vadītājs ir ASV pilsonis Tallijs Džons Martins.

SIA “Mikrotīkls” reģistrēta 1996. gadā un tā pamatkapitāls ir 2,845 tūkstoši eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas