Latvijā palielinājusies kibernoziedznieku aktivitāte

0 komentāri

Latvijā saistībā ar prezidēšanu Eiropas Savienības Padomē palielinājusies kibernoziedznieku aktivitāte, atzina Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.LV vadītāja Baiba Kaškina.

Saistībā ar Latvijas prezidentūru konstatēti vairāki uzbrukumi Latvijas interneta resursiem. Par laimi, visi uzbrukumi līdz šim ir veiksmīgi atvairīti, sacīja B. Kaškina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielākajā daļā gadījumu veiktie uzbrukumi ir tā dēvētie ”prestiža kaitējuma uzbrukumi”, kuru mērķis ir liegt pieeju kādai interneta mājaslapai u. tml. Piemēram, kibernoziedznieki mēģinājuši uzlauzt Ministru kabineta mājaslapu.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas