Latvijā vairāk nekā vidēji Eiropā izmanto internetu mobilajās ierīcēs

0 komentāri

Kopumā Latvijā no mobilajām ierīcēm tiek veikts katrs vienpadsmitais lapu skatījums (11%) – 8% ir no mobilajiem tālruņiem, bet 3% – no planšetdatoriem, liecina jaunākais Gemius pārskats par mobilā interneta lietošanu 18 Eiropas tirgos.

Internetu no mobilajām ierīcēm visbiežāk pārlūko Horvātijā (21%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt zem vidējā rādītāja ir tādas valstis kā Rumānija, Bulgārija un Krievija (9%), Baltkrievija (6%), Ukraina (5%) un Moldova (1%).

Pēdējo divu gadu laikā mobilā datu plūsma Latvijā ir augusi par 9% – 2012. gada sākumā tie bija 2%.

Centrālajā un Austrumu reģionā (CEE) kopumā kopš 2012. gada mobilo ierīču lietošana augusi par 7%. Vidēji katrs desmitais lapu skatījums (10%) CEE reģionā ir no mobilajām ierīcēm. Salīdzinājumam – 2014. gadā jūnijā tie bija 10% visas interneta plūsmas.

Kopumā mobilā interneta lietotāji labprātāk izmanto viedtālruņus nekā planšetdatorus. Viedtālruņus interneta pārlūkošanai visbiežāk izmanto Horvātijā (18%no interneta plūsmas), kamēr planšetdatorus – Krievijas interneta lietotāji (5%).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas