Latvijā radīta pirmā iPad spēle, kas paredzēta līdz 8 spēlētājiem

0 komentāri

Elektroniskajā iOS ierīcēm paredzētajā lietotņu veikalā App Store ir pieejama iPad spēle Runion, kuras autors ir latvietis Elviss Strazdiņš. Tā ir unikāla spēle, kuru vienlaikus var spēlēt līdz pat astoņiem spēlētājiem, informē spēles autors.

Līdz šim App Store veikalā tāda veida spēles bijušas pieejamas salīdzinoši maz. Lielākoties spēles paredzētas ne vairāk kā četriem lietotājiem.

Spēles laikā četri spēlētāji savu spēles varoni var vadīt ar iPad stūros esošajiem kontrolieriem, taču pārējie četri spēlētāji var spēlēt spēli kā kontrolierus izmantojot savus iPhone viedtālruņus, kā arī iespējams izmantot Steelseries Stratus, Moga Ace Power, Logitech PowerShell, Mad Catz Micro C.T.R.L un citus kontrolierus.

Spēle pieejama par maksu un tās cena ir 1,79 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas