Latvija otrajā vietā optiskā interneta izmantošanā starp Eiropas valstīm

0 komentāri

Latvija no visām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm ir viena no līderēm optiskā interneta izmantošanā. Proti, optiskā interneta ar ātrumu virs 100 Mbit/s abonentu īpatsvars Latvijā ir 40%, ziņo Lattelecom.

Tikmēr kaimiņvalstī Lietuvā optiskā interneta abonenta īpatsvars ir 11%, bet Igaunijā – 5%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt kategorijā “ātrgaitas internets virs 30 Mbit/s” Latviju apsteidz vien Beļģija, Rumānija un Malta. Šajā topā Latvijai (54%) ir labāki rādītāji nekā kaimiņiem Lietuvai un Igaunijai – attiecīgi 52% un 24%.

“Pētījums atklāj to, ko vislabāk novērojam, viesojoties citās valstīs, proti, ātrgaitas interneta pieejamības ziņā esam soli priekšā daudzām ES dalībvalstīm, kur iespējas ir ierobežotas,” pauž Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Eiropas Komisijas 19. ziņojums veikts par 2014. gada elektronisko sakaru nozares tirgu un aktualitātēm, iekļaujot aktuālo informāciju par nozares regulējumu. Tajā piedalījušās visas Eiropas Savienības dalībvalstis. Ar detalizētiem pētījuma datiem iespējams iepazīties šeit!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas