Latvijā notiks labākā finanšu risinājumu start-up medības

1 komentārs

Šā gada aprīļa beigās Latvijā notiks finanšu risinājumu start-up uzņēmumu konkurss Fintech Challenge.Konkursa galvenā balva būs 5000 eiro.

”FinTech Challenge, kas notiks 28. aprīlī, meklē inovatīvus tehnoloģiju stārtapus, kas nebaidās mainīt un uzlabot finanšu pasauli,” informē konkursa rīkotāji.

Dalībnieki varēs saņemt individuālas konsultācijas no banku un finanšu ekspertiem, pilnveidot ”pičošanas” jeb idejas prezentāciju prasmes, veidot kontaktus un prezentēt savu ideju konkursa žūrijai.

”Fintech Challenge var pieteikties komandas, kam ir skaidra produkta vai pakalpojuma vīzija un plašas tirgus iespējas un kuras ir gatavas prezentēt savu ideju mentoriem un žūrijai, piesaistīt investīcijas un iekarot globālo tirgu,” skaidro pasākuma rīkotāji.

Izaicinājumā tiks pieņemtas tikai 6 labākās komandas!

Līdz šim zināmākie Latvijas start-up, kas darbojas finanšu jomā, ir Holvi, Trustly un TransferWise.

Konkursa uzvarētāju balvu finansēs Rietumu banka. Rietumu Fintech Challenge by TechHub Academy organizētājs ir nodibinājums TechHub Riga

1 komentārs

TOP komentāri

  • Vins
    0

    Vins

    Balva redzesi ka tavas idejas realize kads liels uznemums:D

    07.03.2015 18:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas