Latvijā neviens nav sūdzējies par Samsung televizoru, kas ”noklausītos” sarunas

0 komentāri

Samsung Smart TV balss atpazīšanas pakalpojums, kas ļauj ar balss komandām vadīt televizoru, Baltijā šobrīd pieejams daļēji. Sūdzības par to, ka balss atpazīšanas sistēma noklausītos telpā esošo cilvēku sarunas, nav saņemtas, portālam Skaties.lv pauda Samsung pārstāve Iveta Bojāre.

Jau ziņojām, ka Dienvidkorejas kompānija Samsung brīdinājusi patērētājus neizpaust personīgu informāciju “gudro” televizoru tuvumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Samsung televizori patstāvīgi neieraksta nekādus datus vai sarunas. Lai veiktu balss ierakstu, jāaktivizē ieraksta poga un atbilstoši – uz ekrāna parādīsies ieraksta ikona līdzīgi kā ir viedtālruņiem,” portālam Skaties.lv skaidroja I. Bojāre.

Iveta Bojāre, Samsung pārstāve:

Balss vadības funkcija var tik ieslēgta tikai ar lietotāja piekrišanu, un lietotājs to var viegli izslēgt. Taču, pat tad, ja klients ir izvēlējies un piekritis izmantot balss vadības pakalpojumu, tiek apstrādāti tikai tie dati (frāzes vai teikumi), kas nepieciešami televizora vadīšanai vai satura meklēšanai. Tajā brīdī, kad aktivizēta balss vadības funkcija, dati tiek nosūtīti balss atpazīšanas servisam, kas pārvērš jautājumu tekstā, veic lietotāja pieprasītā satura meklēšanu un tad attēlo meklētājā lūgtos rezultātus.

Viņa arī akcentē, ka Samsung arī veic datu šifrēšanu, “nodrošinot klientu datu aizsardzību un novēršot to neatļautu ieguvi vai izmantošanu”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas