Latvija dalībai Eiropas Kosmosa aģentūrā gadā tērē pusotru miljonu eiro

0 komentāri

Lai piedalītos Eiropas Kosmosa aģentūras darbībā, Latvija ik gadu tērē pusotru miljonu eiro. Tādēļ Latvija var teikt, ka ir daļa Eiropas un pasaules kosmosa industrijas, raidījumā 900 sekundes sacīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktore Agrita Kiopa.

“Latvija paveikusi daudz – zinātnieki nodarbojas ar kosmosa pētniecības projektiem, esam radījuši putas, kuras var izmantot kosmosa kuģu izolācijai, strādājam pie dažādiem tehnoloģiskiem risinājumiem. Esam daļa kosmosa industrijas Eiropā un pasaulē, neskatoties uz ierobežoto finansējumu,” pauda A. Kiopa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa atzina, ka ieguldītais pusotrs miljons eiro gadā Latvijai uzreiz atmaksājoties, kā darbavietas dažādos projektos, kur var piedalīties Latvijas zinātnieki.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas