Latviešu veidotais PINS meklējumu ziņā Somijā Google apsteidz iPhone 6

0 komentāri

Pērn Somijā visbiežāk meklētākais zīmols ir Latvijā izveidotā starptautiskā lojalitātes programma PINS, kas meklētājā Google apsteidzis, piemēram, zīmolu Apple iPhone 6 un Nike Air Max.

PINS šajā ziemeļvalstī ir arī viens no populārākajiem meklēšanas vārdiem kopumā, vien nedaudz atpaliekot no tādiem populāriem meklējumiem kā Somijas dziedātājs Robins, ebola un Soču Olimpiāde.

Starptautiskajai lojalitātes programmai PINS 2014. gada maijā pievienojās vairāk nekā viens miljons dalībnieku no Somijas.

Šīs lojalitātes programmas dalībnieki ikdienā var pelnīt PINS punkuts, iepērkoties internetā, ceļojot, ieturot maltīti ārpus mājas, iegādājoties pārtiku, rotaslietas un daudz ko citu. Vēlāk nopelnītos PINS punktus var tērēt dažādām balvām, piemēram, bezmaksas aviobiļetēm, kino biļetēm un citām precēm.

Somijā programmas partneru vidū ir tirdzniecības veikalu tīkli SIWA un Verkkokauppa.com.

Savukārt Latvijā lielākie PINS programmas partneri ir airBaltic, Nordea, Jānis Roze, A Aptieka, RD Electronics un Kino Citadele.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas