Latviešu start-up uzņēmums savā klientu pulkā piesaista Walmart, HP, DHL, Ericsson un citus

0 komentāri

Interaktīvu datu vizualizācijas programmatūras ZoomCharts komandai 2015. gads nudien bijis sasniegumiem bagāts. Pērn Rīgā bāzētajam start-up jeb iesācējuzņēmumam savā klientu lokā izdevies iegūt tādus milžus kā Walmart, Hewlett Packard, DHL, Deloitte un Ericsson, portālam Skaties.lv pastāstīja uzņēmuma vadītājs Jānis Volbergs.

“Pagājušajā gadā tika pabeigta pamata produkta izstāde un uzsākta aktīva produkta virzīšana tirgū, iegūstot tādus klientus kā Walmart, Hewlett Packard, DHL, Deloitte, Ericsson,” stāsta Volbergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat pērn tika iegūta starptautiska atzinība: ietekmīgais biznesa medijs Business Insider atzina ZoomCharts kā visstraujāk augošo start-up, un List Hunt – to ierindoja starp labākajiem start-up uzņēmumiem, kas piedalījās pasākumā TechCrunch Disrupt Londonā.

Foto: šādi izskatās ZoomCharts vizualizācijas:

Savukārt Latvijā ZoomCharts ieguva Rising Star titulu par eksporta potenciālu. 2016. gadā ZoomCharts plāno turpināt produkta attīstību un tirgus iekarošanu, kā arī notiek gatavošanās nākamajam investīciju raundam.

ZoomCharts piedāvā interaktīvu datu vizualizācijas programmatūras izstrādes komplektu, kas ļauj profesionāļiem ievietot tīmekļa vietnē vai mobilajā lietotnē interaktīvus grafikus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas