Latvieši ar “AirDog” projektu 10 dienu laikā “Kickstarter” savāc 200 000 dolārus

0 komentāri

Projekts “AirDog”, kuru izstrādājis Latvijas uzņēmums “Helico Aerospace Industries”, interneta vietnē Kickstarter 10 dienu laikā savācis vairāk nekā 200 tūkstošus ASV dolāru, tādējādi pārsniedzot nepieciešamo summu, lai projektu realizētu.

Kopumā “AirDog” projektā 10 dienu laikā līdzekļus iemaksājuši jau 288 atbalstītāji, taču projekta finanšu ieguve “Kickstarter” vēl nav galā, jo līdz sēklas naudas vākšanas beigām vēl atlikušas 37 dienas.

“AirDog” ir neliels bezpilota lidaparāts, kas paredzēts dažādu sporta aktivitāšu filmēšanai. Ar četru propelleru palīdzību “AirDog” spēj pacelt “GoPro” kameru, bet speciāls videokameras stabilizators ļauj uzņemt labākus kadrus.

Kā jau nosaukums nodod, “AirDog” pats seko seko savam saimniekam, kas šajā gadījumā ir speciāls sensors, kam dots nosaukums “AirLeash”. Tādējādi projekta autori piedāvā katram sportistam savu personīgo filmētāju.

“AirDog” ir izstrādāta arī speciāla lietojumprogramma, ar kuras palīdzību iespējams pielāgot lidaparātu konkrētām lietotāja vajadzībām.

Plašāk par “AirDog” funkcijām uzziniet zemāk esošajā video.

Pirmās “AirDog” piegādes projekta autori paredzējuši izpildīt jau šā gada novembrī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas