Lai izvairītos no kiberuzbrukumiem, eBay, Amazon un Google būs jāievēro stingri noteikumi

0 komentāri

Lai izvairītos no kiberuzbrukumiem, lielajām interneta kompānijām turpmāk būs jāievēro Eiropas Savienības ieviesti noteikumi.  

Eiropas Savienības dalībvalstis un Eiropas Parlaments panākuši vienošanos cīņai pret kiberuzbrukumiem. Vienošanās nosaka, ka vairākām interneta kompānijām, tostarp pasaulē populārajām vietnēm – eBay, Amazon un Google – būs jāpastiprina aizsardzība un jāziņo par konstatētiem pārkāpumiem.

Tāpat jaunie noteikumi attieksies arī uz vairākām finanšu institūcijām, energoapgādes uzņēmumiem, transporta, veselības aprūpes un ūdens apgādes kompānijām. Kibernoziegumu un kiberuzbrukumu dēļ uzņēmumi Eiropā zaudē simtiem miljardu eiro gadā.  Jaunie noteikumi gan vēl būs jāapstiprina visām 28 bloka dalībvalstīm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas