Laba ziņa tvitera “komūnai”! Tuvāko nedēļu laikā 140 zīmju vietā varēs izteikties garākos ierakstos

0 komentāri

Laba ziņa mikroblogošanas vietnes Twitter lietotājiem. Tuvāko divu nedēļu laikā līdzšinējo 140 rakstzīmju vietā lietotāji varēs izteikties garākos ierakstos.

Tiesa, uzņēmums pagaidām neatklāj, cik rakstu zīmes būs pieļaujamas vienā ierakstā, taču pērnā gada rudenī kompānija pieļāva rakstu zīmju limitu palielināt līdz 10 000. Twitter pārstāvji stāsta, ka pēdējo gadu laikā saņēmuši daudzas sūdzības no lietotājiem, kuri uzskata, ka 140 rakstu zīmes ir par maz, lai uzrakstītu vēlamo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat administrācija norāda, ka vietnei jau sen nepieciešami jauninājumi. Tvīts jeb čivinājums, kas sastāv no 140 simboliem, iepriekš tika uzskatīts par šā sociālā tīkla veiksmes atslēgu. Kopš izveidošanas 2006. gadā Twitter kļuvis populārs visā pasaulē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas