Laba ziņa! Facebook laidis klajā alternatīvas pogai ”patīk”

0 komentāri

Pasaulē populārais sociālais tīkls Facebook ieviesis ilgi gaidītos jauninājumus. Tagad zem visiem ierakstiem iespējams uzspiest ne tikai ”patīk”, bet norādīt atbalstošāko emocijzīmi.

Tagad Facebook lietotājiem ir iespēja pievienot tādas emocijzīmes, kā ”neciešami”, ”jūtu līdzi”, ”super”, ”vāu”, ”ha ha” un sirds veida simbolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstījām, ka, neņemot vērā daudzu lietotāju pieprasījumu, Facebook paziņojuši, ka neieviesīs ”nepatīk” pogu. Tās vietā turpmāk uz ierakstiem varēs reaģēt ar sešām dažādām reakcijām, piemēram, paužot ”dusmas”, ”bēdas”, ”smieklus” vai ”pārsteigumu”.

Nospiežot un turot ”patīk” pogu, parādīsies iespēja izvēlēties starp kādu no reakcijām un gluži tāpat kā šobrīd tiek skaitīti ”patīk”, zem ieraksta parādīsies katras saņemtās reakcijas skaits.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas