Laba ziņa! Ar Skaties.lv publikācijām tagad vari dalīties arī WhatsApp!

0 komentāri

Sveiks, Skaties.lv lasītāj! Mums ir prieks, ka redzam tevi portālā un vēl vairāk priecājamies, ja esam uzrakstījuši publikāciju, ar kuru vēlies dalīties ar saviem draugiem. Lai to būtu darīt vēl ērtāk, esam ieviesuši arī iespēju dalīties WhatsApp. Tā ir jauna funkcionalitāte, bet pēc būtības ļoti līdzīga Facebook, Twitter un Draugiem.lv sociālo tīklu pogām.

Tas nudien ir vienkārši, un darbojas tāpat kā līdzšinējās sociālo tīklu dalīšanās ”pogas”. Ja izlasi ziņu, kas tev patīk, un vēlies padalīties ar kādu draugu, tagad tu vari to nosūtīt tieši viņam – spied uz WhatsApp zaļās ikonas, izvēlies adresātu un dalies ar ziņu! Tas nebūs sūtīts visiem, bet tieši tevis izvēlētajam adresātam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un jā, neaizmirsti, ka WhatsApp vari izmantot tikai Skaties.lv mobilajā vidē, tāpēc neesi pārsteigts, ka datorā šāda iespēja netiek piedāvāta!
Vēlreiz paldies, ka novērtē mūsu rakstus! Tiekamies!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas