Kompānija Apple nonākusi smagas dilemmas priekšā

0 komentāri

Smagas dilemmas priekšā nonākusi kompānija Apple. ASV tiesa tai uzdevusi palīdzēt uzlauzt decembrī Kalifornijā notikušā terorakta šāvēja telefonu, kas, pēc likumsargu domām, satur būtisku informāciju. Taču Apple uzskata, ka tas radītu precedentu, kas apdraud tā klientu datu drošību.

Tiesas lēmums kompānijai liek sadarboties ar Federālās izmeklēšanas biroju (FIB) un tikt galā ar telefona drošības paroli. Pašreizējā sistēma ir tāda, ka pēc desmit nepareizas paroles mēģinājumiem tiek izdzēsti visi telefonā saglabātie dati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FIB vēlas, lai Apple inženieri izmaina telefona programmatūru – atceļ 10 mēģinājumu limitu un atrod īsto ciparu kombināciju, kas veido paroli.

Tikmēr kompānija Apple paziņojusi, ka tiesas lēmumu pārsūdzēs, jo tā izpilde pavērtu iespēju valdībai piekļūt klientu personiskajiem datiem. Turklāt kompānijai neesot rīku, lai iegūtu informāciju no telefonu īpašniekiem.

Jau ziņots, ka pērnā gada nogalē radikālā islāma piekritējs Sajeds Farūks ar savu draudzeni Sanbernardīno pilsētā  sarīkoja apšaudi un nogalināja 14 cilvēkus.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas