Ko nozīmē ”i” burts telefonā iPhone?

0 komentāri

Iespējams, šis burtiņš tehnoloģiju mīļu pasaulē ir kļuvis par vienu no svarīgākajiem, tomēr neviens tā īsti nezina, kādēļ tieši ”i” likts priekšā ”Phone”, radot neko citu kā vien iPhone.

Tomēr ”i” patlaban ir viena no iPhone galvenajām raksturojošajām lietām. Kā vēsta medijs Business Insider, ”i” galvenokārt attiecināms uz ”internetu”, lai arī ne pilnībā, jo ”i” burtiņa stāsts iPhone nosaukumā ir krietni sarežģītāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šāda veida nosaukums pirmo reizi parādījās iMac datoros. 1998. gadā pirmo reizi klajā laistie datori iezīmēja kompānijas Apple, kādu to pazīstam tagad, sākumu.

Iepazīstinot ar iMac, Apple līdzdibinātājs Stīvs Džobss sacīja, ka dators paredzēts, pirmkārt, lai izmantotu to, ko patērētāji visbiežāk izmanto – internetu.

Tomēr internets ir tikai viena no ”i” nozīmēm. Pirms vairāk nekā 15 gadiem iMac prezentācijā Stīvs Džobss minēja vēl virkni citu vārdu, kuros iemiesota ”i” nozīme – ”internet” [internets], ”individual” [individuāls], ”instruct” [pamācīt], ”inform” [ informēt], ”inspire” [iedvesmo].

Pēc iMac laišanas tirgū, kompānija Apple pievienojusi ”i” burtu teju visiem tās radītajiem produktiem.

Foto! iPhone iekarojis pasauli

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas