Kļūstot par tēvu, Cukerbergs sola pasauli padarīt par labāku vietu visiem bērniem

0 komentāri

Sociālā tīkla Facebook dibinātājs un vadītājs Marks Cukerbergs paziņojis, ka ir kļuvis par tēvu un solījis atdot teju visu savu bagātību, lai pasauli padarītu par labāku vietu savai meitiņai Maksimai un citiem bērniem.

Facebook ievietotā vēstulē sociālā tīkla dibinātājs Cukerbergs un viņa sieva Priscilla skaidro, ka atdos 99% sev piederošo kompānijas akciju, lai izveidotu laimīgu un veselīgu pasauli. Akciju vērtība tiek lēsta 45 miljardu ASV dolāru vērtībā. Tiesa, laimīgie vecāki bagātību sola dāvināt vai novirzīt dažādiem projektiem, nevis uzreiz, bet gan savas dzīves laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā teikts Facebook publicētajā vēstulē, nauda tiks ieguldīta personalizētās mācībās, slimību ārstēšanā un stipru kopienu veidošanā.

Pāra meitiņa piedzima jau pagājušajā nedēļā, taču publiski par to kļuvis zināms tikai tagad.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas