Ķīniešu Alibaba nodrošina Yahoo peļņas lēcienu

0 komentāri

Tehnoloģiju milzis Yahoo trīs mēnešu periodā līdz šā gada septembrim nopelnījis 6,8 miljardus ASV dolāru, un ievērojamos ieņēmumus kompānijai nodrošināja tai piederoša Ķīnas e-komercijas uzņēmuma Alibaba akciju pārdošana.

Peļņa, kas gūta no Alibaba akciju pārdošanas, Yahoo kompensēja sarūkošos ieņēmumus no reklāmas pārdošanas, kas kritušies par 5%.

Yahoo tika prasīts pārdot tās Alibaba akcijas pirms Ķīnas uzņēmuma pirmā publiskā akciju piedāvājuma (IPO).

Jau ziņots, ka Alibaba debitēja Ņujorkas fondu biržā. Alibaba pārspējis līdz šim pasaulē lielāko IPO, ko 2010. gadā īstenoja banka Agricultural Bank of China, iegūstot 22,1 miljardu dolāru. Alibaba pēc IPO ieguva 25 miljardus ASV dolāru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas