Ķīnā izveido speciālas joslas viedtālruņu atkarīgajiem

0 komentāri

Ķīnas pilsētā Čuncjinā līdzīgi kā velojoslas, izveidotas speciālas joslas tiem cilvēkiem, kuri ir atkarīgi no viedtālruņu lietošanas. Amatpersonas norāda, ka joslas paredzētas tiem, kuriem rakstot īsziņas vai spēlējot spēles, nav laika skatīties, kurp viņi sper soli.

Mūsdienās uz ielām redzēt cilvēkus, kuri ir pilnībā pārņemti ar viedtālruņa lietošanu nav sveša parādība. Bieži vien cilvēki ir tik ļoti pārņemti ar īsziņu rakstīšanu, sociālo tīklu izmantošanu, ka neievēro to, kas notiek apkārt. Bieži vien tas rada neērtības apkārtējiem cilvēkiem.

FOTO: SCANPIX

FOTO: SCANPIX

Tieši šī faktora dēļ, Ķīnas pilsētas Čuncjinas amatpersonas nolēmušas risināt šo problēmu un izveidot speciālas joslas tiem, kuri nespēj pārvietoties bez viedtālruņa.

FOTO: SCANPIX

FOTO: SCANPIX

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas