Ķīnā bloķēta piekļuve e-pasta servisam Gmail

0 komentāri

Interneta gigants Google ziņo, ka Ķīnā pirmdien, 29. decembrī, bloķēta piekļuve Google e-pasta servisam Gmail. Google norāda, ka lietotāju piekļuve Gmail servisam no Ķīnas, sākot ar piektdienu, būtiski samazinājusies un sestdien nokritusies līdz nullei.

Lietotāji Pekinā pirmdien apstiprināja, ka Gmail nav pieejams, izmantojot trešās puses aplikācijas iPhone, iPad un Android ierīces.

Informācija liecina, ka piekļūt Gmail iespējams vien, izmantojot virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojumus, kas uzrāda, it kā lietotāji būtu internetam pieslēgušies no citas atrašanās vietas, piemēram, citas valsts.

Interneta uzraudzības kompānija Dyn vēsta, ka svētdien Ķīna bloķējusi Gmail savienojumus, kas darbojas ar interneta protokola adresēm Honkongā.

Ķīna pēdējā laikā saasinājusi interneta cenzēšanas pasākumus, aizvien vairāk bloķējot Google pakalpojumus un traucējot VPN darbību, kas var apiet valdības noteiktos ierobežojumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas