Ķīnā atklāts kārtējais restorāns, kur par viesmīļiem strādā roboti

0 komentāri

Ķīnā arvien populārāka kļūst robotu izmantošana restorānos. Nesen pirmais šāds restorāns atklāts arī Sičuanas provincē.

Tiesa gan, šīs nav pirmais restorāns Ķīnā, kur viesmīļu darbu aizstāj roboti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču Sičuanas provinces pirmais restorāns, kurā strādā roboti, atklāts Čengdu pilsētā. Jau pirmajā dienā roboti piesaistīja daudzus apmeklētājus, kuri vēlējušies piedzīvot, kā roboti tiek galā ar tiem uzticētajiem pienākumiem.

Futūristiskie viesmīļi ir metru gari un darbojas, pateicoties atkārtoti uzlādējamiem akumulatoriem.

Tie pieņem pasūtījumus, nes ēdienu un pat prot sasveicināties un aprunāties ar apmeklētājiem ķīniešu valodā. Roboti pārvietojas, izmantojot optisko sensoru sistēmu, lai neietriektos sienās vai neuzskrietu virsū cilvēkiem.

Restorānā patlaban tiek nodarbināti desmit roboti. Katrs no tiem maksā 11 tūkstošus ASV dolāru. Iestādījuma īpašnieks ir pārliecināts, ka tas ir labs ieguldījums, kas ar laiku atmaksāsies.

Tā kā restorāns ir diezgan liels, roboti esot liels atspaids cilvēku darbam. Turklāt tie arī izklaidē klientus, kuriem nu ir arī jauns iemesls nākt ieturēt maltīti, stāsta restorāna īpašnieks.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas