Ķīnā arestē vērienīgu Apple viltojumu ražotni

0 komentāri

Ķīnā arestēts uzņēmums, kas saražojis vairāk nekā 41 000 viltotu – tehnoloģiju giganta Apple viedtālruņus Iphone 6. Tiek ziņots, ka ražotne pārdevusi viltotus tālruņus 19 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Šogad Ķīnā atklāti arī vairāki veikali, kur tika pārdoti Apple viltojumi. Pēc tam, kad šis fakts izraisīja plašu ažiotāžu, Ķīnas valdība tos slēdza.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ķīna jau gadiem ilgi tiek vainota dažādu zīmolu preču viltošanā, taču valstī ražotie viltojumi ir pieejami visā pasaulē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas