Kas ir “Twitch” un kāpēc “Amazon” tā iegādei tikko atvēlēja miljardu?

0 komentāri

Tas, ka videospēļu spēlēšana ir populāra, vairumam lielā mērā ir skaidrs, taču līdz ar ātrāka interneta pieejamību videospēles kļuvušas arī par kaut ko, ko citiem patīk skatīties. Un “Amazon” tikko šādu pakalpojumu novērtēja ar teju miljards ASV dolāriem – precīzāk 970 miljoniem.

“Twitch” ir līdzīgs pakalpojums “YouTube”, atšķirība vien ir tajā, ka “Twitch” videotēkā ir tikai klipi un tiešraides saistībā ar videospēlēm. Īsāk sakot, “Twitch” piedāvā Tev skatīties, kā videospēles spēlē citi.

Ik mēnesi “Twitch” ar saturu apgādā vairāk nekā 1,1 miljons videospēļu entuziastu. Vēl pērn novembrī tie bija 600 tūkstoši. Tikmēr “Twitch” kopējais lietotāju skaits šā gada jūlijā sasniedza 55 miljonus.

Kā raksta CNet, Līdz šim “Amazon” nebija spēcīgas pārstāvniecības videospēļu tirgū, neskatoties uz to, ka mazumtirgotājs pirms diviem gadiem palaida projektu Amazon Game Studios.

“Twitch” tika aizsākts 2011. gada jūnijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas