Kaķi, suņi, bērni – attēli un video, kas 2015. gadā piesaistījuši vislielāko uzmanību

0 komentāri

Vēl tālajā 1968.gadā slavenais mākslinieks Endijs Worhols prognozēja, ka nākotnē katram būs savas 15 minūtes slavas. Tagad, gandrīz 50 gadus vēlāk Facbook, Youtube un Twitter laikmetā šis pareģojums ir tikpat kā piepildījies.

Dažreiz šī slava ir gribēta, dažreiz rada tikai galvassāpes. Kaķi, suņi un pat āži, mazi bērni un nekaunīgas izjokošanas, kā arī ”Paskaties, kā es varu!” ir tie attēli un video, kas gadu no gada piesaista vislielāko uzmanību. Un arī 2015.gads nav bijis izņēmums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka dažādiem video internetā cilvēki vidēji velta aptuveni stundu dienā, bet jaunā paaudze – pat vēl vairāk. Un nepārspēts karalis šajā jomā, neapšaubāmi, ir Youtube.

Miljoniem intereneta lietotāju ik dienas ielūkojas šajā vietnē, lai priecētu acis ar citu sastrādāto, bet netrūkst arī tādu, kas paši liek lietā iztēli un ievieto savas radošās izpausmes, cerot iekļūt pat gada populārāko video sarakstā.

Šogad godpilnajā pirmā vietā izdevies ierindoties kādai četrgadīgai ņujorkietei jeb viņas aizrautīgajai dejai, ko iemūžinājusi viņas mamma. Hevenas Kingas video skatīts vairāk nekā 120 miljonus reižu.

Atbildot televīzijas intervijā uz jautājumu, vai tad, kad pieaugs, viņa būs dejotāja, mazā Hevena lepni paziņoja ”es jau esmu dejotāja!” Un tas nav pārspīlējums, jo interneta lietotāju sirdis viņa pirmo reizi ar savu deju iekaroja, kad bija tikai divus gadus veca.

Internetā bez jokiem neiztikt – to ielāgojis amerikāņu jokdaris Romans Atwuds, kurš izpelnījies plašu uzmanību ar saviem izjokošanas video. Populārākais no tiem iekļuvis arī Youtube skatītāko top10. Atwuds piepildīja māju ar plastmasa bumbiņām, iepriecinot savus bērnus, un galu galā pārsteidzot arī draudzeni.

Ātrai popularitātei pietiek arī ar mazāk pūlēm un vēl mazāk jēgas. Viss, kas vajadzīgs, ir vieta pagalmā, balons, ūdensšļūtene un videokamera. To pierādījuši divi zinātnes un palēninātā video cienītāji. Viņu eksperiments, kurā saplīst ar ūdeni pārpildīts balons, kurā turklāt ielīdis arī cilvēks, skatīts vairāk nekā 50 miljonus reižu.

Policists – Youtube slavenība? Izrādās likumsarga darbs ne vienmēr ir jāuztver ar pārāk lielu nopietnību. Dažas minūtes kauna un esi slavens visā pasaulē – Tā sanācis kādam ASV policistam ar 19 gadu stāžu, kurš nofilmēts dienesta automašīnā dziedam un, ja tā to var nosaukt, līdzdejojam Teilores Sviftas dziesmu.

Pasmiešanās par sevi ir labs veids, kā piesaistīt uzmanību. It sevišķi, ja to dara prezidents. ASV līdera Baraka Obamas piedalīšanās komiķa Džimija Kimmela raidījuma rubrikā ”Ļaunie tvīti”, kurā slavenības nolasa sev adresētus neglaimojošus tvītus, noslēdz šī gada skatītāko video top10.

Jauni video Youtube un ieraksti Twitter top arī šajā brīdī. Un, kāpēc gan lai kāds no tiem negūtu arī pasaules ievērību – vai tās būtu aizkustinošas emocijas, salātu bļodā iekritis draugs, vai arī krāšņa uguņošana.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas