Kāda valsts uz trīs dienām pilnībā bloķē WhatsApp

0 komentāri

Uz trīs diennaktīm Brazīlijā bloķēta populārā saziņas lietotne WhatsApp, tādējādi ietekmējot vairāk nekā 100 miljonus cilvēku.

Lietotnes bloķēšanu piecu valsts mobilo sakaru operatoru tīklos noteicis tiesnesis. Lēmums pieņemts slēgtā tiesas procesā, tāpēc bloķēšanas iemesli nav zināmi.

Tiesā nolemtais raisījis plašu sabiedrības kritiku. Nožēlu un vilšanos pauduši arī WhatsApp pārstāvji, kas, pēc pašu vārdiem, esot darījuši visu, lai sadarbotos ar tiesu.

Jāpiebilst, ka šī ir jau otrā reize pēdējo piecu mēnešu laikā, kad Brazīlijā tiek pieņemts šāds nepopulārs lēmums. Decembrī WhatsApp bloķēja, jo lietotnes pārstāvji atteicās tiesai sniegt personu informāciju un sarakstes narkomafijas atmaskošanas lietā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas