Jauno “Dell” “Inspiron 20” vari izmantot arī kā milzu planšetdatoru

0 komentāri

Kompānija “Dell” izrādījusi savu jaunāko personālo datoru Inspiron 20. Engadget.com raksta, ka ierīce pavisam noteikti nav tehnoloģisko sasniegumu virsotne, taču datora dizains un funkcionalitāte padara to pievilcīgu lietošanai ģimenes vajadzībām, piemēram, filmu vakaram vai mācībām.

Pateicoties 19,5 collu lielajam augstas izšķirtspējas displejam un integrētam zemfrekvenču skaļrunim, “Inspiron 20” tirgū tiek virzīta kā ierīce izklaidei, taču “Dell” arī uzsver “Inspiron 20” pārvietošanas iespējas, norādot, ka, piemēram, bērns to bez piepūles var aiznest uz savu istabu mājasdarbu pildīšanai.

“Dell” norāda, ka ierīces baterijas darbības ilgums ir līdz sešām stundām. Par pārējām datora specifikācijām kompānija pagaidām klusē.

Kā vēl viens bonuss “Inspiron 20” tiek minēta ierīces spēja pārvērsties par milzu planšetdatoru, taču, ņemot vērā tās iespaidīgos izmērus, turēt to klēpī varētu būt arī diezgan neērti. “Engadget.com” raksta: “Ierīce ir viegla, taču ne tik viegla“.

“Inspiron 20” cena plānota sākot no 580 ASV dolāriem par pieskārienjūtīgo versiju. Par 450 ASV dolāriem būs pieejams “Inspiron 20” bez pieskārienjūtīgā ekrāna.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas