Jauninājumi Facebook; būs iespēja uzspiest ”Nepatīk”

0 komentāri

Populārā sociālā tīkla Facebook lietotājus pavisam drīz gaida jauninājums. Pēc milzu pieprasījuma un garām diskusijām sociālā tīkla autori vienojušies ieviest pogu ”Nepatīk”.

Kopš 2009. gada Facebook autori saņēmuši tūkstošiem vēstuļu no lietotājiem, kuri pauduši vēlmi izteikt savu negatīvo viedokli kādam ierakstam vai komentāram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepriekš Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs norādīja, ka šāda poga vairotu negatīvismu sabiedrībā, taču tagad nolemts, ka šāda opcija jau tuvākajā laikā tiks ieviesta.

Facebook dibinātājs atzīst, ka ir jocīgi spiest “patīk” pie vēstījuma, piemēram, par kāda ģimenes locekļa nāvi vai par pašreizējo bēgļu krīzi un ka vajadzētu būt labākam veidam, kā lietotāji var izteikt savu sapratni un līdzjūtību.

Oficiāls datums gan netiek atklāts, bet zināms, ka sākotnēji tā darbosies testa režīmā.

Jāpiebilst, ka kompānija apsver vēl vairākas iespējas, kādā veidā Facebook lietotāji varētu izpaust vairāk emociju, piemēram, līdzjūtību vai izbrīnu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas