Jaunie iPhone nodrošina Apple peļņas kāpumu par 33%

0 komentāri

ASV informācijas tehnoloģiju gigants Apple šā biznesa gada otrajā ceturksnī, kas uzņēmumam noslēdzās martā, strādāja ar 13,6 miljardu dolāru (12,5 miljardu eiro) tīro peļņu, un tas ir par 33% vairāk nekā attiecīgajā laika posmā pirms gada, teikts pirmdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.

Peļņas kāpumu galvenokārt veicinājis spēcīgais pieprasījums pēc viedtālruņiem iPhone un tirdzniecības apjoma pieaugums Ķīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apple pārdošanas apjoms kopumā pagājušajā ceturksnī palielinājies par 27% un sasniedzis 58,01 miljardu dolāru.

Biznesa gada otrā ceturkšņa finanšu rezultātos nav iekļauti dati par viedpulksteņu Apple Watch tirdzniecību, taču uzņēmuma vadītājs Tims Kuks norāda, ka patērētāju reakcija bijusi “bezgala pozitīva”.

Apple Watch piegādes pagājušajā nedēļā tika sāktas deviņās valstīs.

Reaģējot uz pozitīvajiem finanšu rezultātiem, Apple pirmdien arī paziņoja, ka par 50 miljardiem dolāru – līdz 140 miljardiem dolāru palielina kompānijas akciju atpirkšanas programmu.

Tāpat uzņēmuma valde apstiprinājusi dividenžu apjoma palielināšanu par 11% – līdz 0,52 dolāriem par vienu akciju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas