Jaunais TechHub Riga vadītājs: Gribam radīt mūsu pašu veiksmes stāstu

0 komentāri

”TechHub Riga mērķis ir radīt mūsu pašu veiksmes stāstu. Jau pašlaik ar uzņēmumiem Cobook un Infogr.am stāstiem esam tam pietuvojušies,” portālam Skaties.lv stāstīja jaunais kopā darbošanās vietas TechHub Riga valdes priekšsēdētājs Ernests Štāls.

Jau ziņojām, ka pagājušajā nedēļā ilggadējais TechHub Riga valdes priekšsēdētājs un organizācijas līdzdibinātājs Andris K. Bērziņš pameta amatu un viņa vietā stājās līdzdibinātājs un uzņēmuma Reach.ly vadītājs Ernests Štāls. A. K. Bērziņš pauda, ka turpmāk vēlas vairāk pievērsties savu uzņēmumu attīstīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Runājot par saviem mērķiem TechHub Riga valdes priekšsēdētāja amatā, E. Štāls sacīja, ka Latvijā jārada savs veiksmes stāsts, un augsts potenciāls kļūt par tādiem ir, piemēram, uzņēmumiem Froont, Sellfy, Fastr un Funderful.

”Mūsu tuvākā laika prioritāte ir pilnvērtīgi apdzīvot jaunās telpas. Vēl joprojām te ir brīvas vietas un meklējam tām iedzīvotājus. Paralēli notiek aktīva darbība pie TechChill Baltic pasākuma organizēšanas, kas notiks 10. februārī un vienkopus aicinās iesācējuzņēmējus no Skandināvijas, kā arī citus dalībniekus no visas pasaules. Šogad arī šo pasākumu esam nolēmuši pacelt citā līmenī,” sacīja E. Štāls, komentējot organizācijas tuvākā laika plānus.

Tāpat ”turpmākajos gados TechHub Riga turpinās veicināt digitālo start-up vides attīstību sadarbībā ar privāto un ar valsts sektoru”, sacīja E. Štāls.

Jau ziņots, ka TechHub Riga vadības maiņa tapa zināma līdz ar organizācijas ievākšanos jaunās telpās Vecrīgā, Kaļķu ielā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas